Toskania Kociewska

Toskania Kociewska

PSHOnoterapiaNasze gospodarstwo o powierzchni 30 ha znajduje się dokładnie 96 km od Gdańska, Torunia i Bydgoszczy, czyli w południowo wschodniej  części Kociewia. Jest to jeden z najurodziwszych zakątków Polski, ziemia spokojna, pagórkowata, gdzie lasy i pola przelatają sie nawzajem wzdłuż lewego brzegu wisły.
Nasze gospodarstwo ekologiczne ze zwierzętami to miejsce, gdzie możesz odpocząć, nabrać nowych sił i motywacji na lepsze jutro.
Jak my to robimy? To proste! Idziemy w myśl zasady: jedz, pij i śpiewaj i przebywaj wśród zwierząt. To one, nasi mniejsi przyjaciele, mają bardzo harmonizujący wpływ na każdego człowieka.
Przebywanie z nimi, karmienie i pielęgnacja, to wszystko takie proste, a jakie budujące nasze samopoczucie wartości.

Jesteśmy w trakcie pisania podręcznika na temat przebywania ze zwierzętami domowymi, gdzie są wyjaśniane różne metody pracy ze zwierzętami, zarówno tzw. gospodarskimi  jaki i tymi „domowymi”, zamieszkującymi z nami pod jednym dachem.

Sara, oryginalna włoszka z Wenecji, z wykształcenia doktor weterynarii, wychowawca psów i animaloterapeuta.
Teraz dokształca się za granicą na temat zagadnień terapii wspomagających, a przede wszystkim onoterapii i innych zajęć ze zwierzętami.

Arkadiusz, były śpiewak operowy i potem „hotelarz” a teraz po prostu ” gospodarz”. Hodowca osłów i konii niektórych ras ptaków ozdobnych.

502 646 967

Zobacz na mapie:

Powrót